Image1.jpg

 Častotice on-line

Image1.jpg
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1518"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
27.6. Dneska sem upl fotky nově vybaveného dětského hřiště u nás a taky náhledové fotky dveří do naší kaple.
22.6. Dnešního dne se instaluje dětské hřiště v Častoticích.Kompletně k použití bude za asi 3 dny. Foto upnu.
16.6.Dnešního dne se naše děti na pozvání účastnili Okrskove soutěže SDH v Ocmanicich.Měli nejlepší čas,ale jelikož se šlo dvoukolove a časy se scitaly,tak skončily druhé.Gratulujeme.
13.6. Bohužel oznamuji velmi smutnou zprávu.Dnešního dne zemřela paní Pelánová
Upnuty fotky bordelu u kontejneru
V minulých dnech luftaci z baráku v Castoticich vyvezli do kontejnerů s plastem takový smesny odpad (sklo,plech aj.),že lidé z auta odvozove firmy vyhazeli tento bordel vedle kontejnerů.Tím chci naznačit,že když už u nás v obcí neplatíte za odpady,taxe chovejte jak lidí a ne jak luftacky prasata.Samozdrejme po vás vykydame a vytridime to do správných kontejnerů.Co nám zbývá když chcete jezdit na chalupu do krásné vesnice.
3.6. Dneska se družstva Žen a Starších mužů SDH účastnilo Oblastní soutěže v Kojatine.Muži skoncili 5 ze 7 a ženy 8 z 9.Hold letos byla soutěž namotivovana.
29.5. Dneska a zítra je v Castoticich zdarma skakaci hrad pro děti.Můžete priji na celé odpoledne.Všechny děti z Castotic a Zahrádky sou srdečně vítány.
Děti včera skončiliy na pěkném 5 místě kdy za sebou opět nechaly mnohem starší a zároveň udělaly svůj dosud nejlepší čas.Tímto jim přeji mnoho dalších pěkných dalších výsledků.
26.5. Dneska jedou děti z SDH družstva Starší žáci na závody do Střelic,tak jim přejme hodně zdaru.Jak dopadli napíšu jaxe to dovím
24 a 25.5. probíhá na návsi doasfaltovávání krajnice silnice k obrubníkům. Dělají to cestáři balenou a výsledek je nad očekávání parádní.
23.5. Dneska bude na dědině menší brigádička kolem čištění kraje silnice k obrubníku.Potom by měla následovat oprava od silničářů.
20.5. se naše SDH zůčastnilo Okrskové soutěže v Kojatíně a provedli sme opět medailový výlov kdy Ženy soutěž vyhrály,Děti byly třetí a Muži starší dosáhli na druhé místo.Všem co se této hasičské akce účastnili děkuji a zároveň informuju,že pojedeme na Oblastní soutěž,která se koná 3.6. opět v Kojatíně.
15.5. Informace pro hasiče SDH. Nezapomeňte,že 20.5. od 8h je v Kojatíně Okrsková soutěž hasičů.
12.5. V současnosti sledujeme v KD zápasy našich hokejistů a nemusím podotýkat,jak je to napínavý,takže přejme našim borcům pěkný úspěch
8.5. dneska proběhlo zarybnění rybníku v Častoticích kaprem a amurem
7.5. Včera proběhl ve zbrojnici den otevřených dveří kdy se prošla technika a následoval první letošní trénink družstev starší muži,ženy a starší žáci v Kojatíně.Všechno proběhlo v pohodě a za pěkného počasí,které se pokazilo opavdu až po tréninku.Všem zůčastněným patří dík
1.5. Včera sme se v rámci Čarodějnic sešli v hojném počtu u KD v Častoticích.Opékalo se a diskutovalo o všem.K tomu dobrý pivko,takže pohodička.
21.4. proběhla brigáda opravy cesty na Plac. Počasí vypadalo všelijak,ale nakonec sme mohli akci dodělat pokud byl materiál. Je moc pěkně opravená. Moc materiálu padlo do vyjetých kolejí po jistém zemědělci.Děkuji všem co se akce účastnili,protože tímto sme završili dílo ,které sme započali prořezávkou.
20.4. proběhla akce oslavy 10. výročí haly v Častoticích a pan Dobrovolný koupil soudek Budvárku a sehnal vynikající guláš. Taky řekl pár slov k historii své firmy při prezentaci fotek přes projektor.

Zítra (21.4.) proběhne brigáda na opravu cesty k Placu.Kdo budete chtít pomoct taxe dostavte ke KD Častotice v 9h
18.4. V sekci Častotice pár snímků zhrubě poškozené cesty do Dlousců.Kdo nevěří ať se tam běží kouknout.Je to hnus
Po sečtení referenda Častotic i Zahrádky o znaku obce vyhrál jednoznačně znak číslo 3.Je upnutej v odkazu Častotice
16.4. Včera byly sečteny hlasy referenda kolem znaku obce pouze z Častotic a těsně zvítězil znak č.3 s 19 hlasy,druhý byl znak č.1 se 17 hlasy a poslední zank č.2 s 10 hlasy.
V neděli 15.4. v podvečer by měl být znám vítězný znak z obecního referenda.Jaxe něco dovím, dám vědět
9.4.Dnešní velikonoční pondělí bylo ráno -5 a trochu sněhu.Mrskačů se i přesto sešlo dost viz foto v Častotice
8.4.Dneska by měli všichni v obci obdržet od obce list na kterém je k vybrání ze tří znaků (po užším výběru).Lze vybrat jen jeden z nich a ten zafajfkovat. Vítězný znak bude s nejvyšší pravděpodobností ve znaku naší obce.Přeji šťastný výběr.Dále se k nám vrátilo sněhové počasí a venku od rána krásně poletuje sníh.Občas přijde i pořádná metelice.Teplota je kolem nuly.Přeji všem bohatou pomlázku
4.4. V Budování a opravy upnuty fotky kolem kaple.Nezapomeňte,že poštovní schránka je přestěhovaná naproti přes silnici!
3.4. Díky všem co se včera podíleli na brigádě kolem kapličky v Častoticích. Akce to byla náročnější ,ale výsledek bude pěkný.Akorát došel materiál,taxe budem muset na chvíli ještě sejít.
31.3. V nejbližších dnech-možná už od pondělí- se bude obkopávat kvůli drenáži kaple na návsi v Častoticích. Je potřeba to udělat dobře a pěkně neboť letos se naní bude dělat nová fasáda a dveře,tak aby bylo vše jak má.Všichni,kdož chcete přiložit ruku k dílu jste vítáni.Přesný den se budu snažit dát předem vědět.
18.03.2021 19:03:07
castotice
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one