Image1.jpg

 Častotice on-line

Image1.jpg
20.11. se chlapi domluvili a dovezli loďku ze Zahrádky od Jardy Nováčka a lovili řasy z rybníka,protože meteorologové hlásí silné ochlazení v příštích dnech a zamrzlé řasy v ledu by nepředstavovali ten nejlepší materiál.
DSC00793.JPG
DSC00794.JPG
Zastupitelstvo 2010-2014

Zastupitelstvo 2010-2014

Toto jsou členové zastupitelstva pro uvedené období. Což o to Chlapci sou to hezcí,ale musím si rejpnout do těch prvních,ať si přítš vezmou radši kšiltovku ,páč to vypadá,jak by jim nad hlavou svítila svatozář
Pohřeb

Pohřeb

23.10.2010 proběhlo u kříže na konci dědiny  poslední rozloučení s Ludmilou Dufkovou
Jarda Nováček se svým dvojspřežím byl zajímavou atrakcí při pouti v Pyšele. Zatímco ještě před pár lety to na dědině bylo něco naprosto normálního,tak dneska na to každej kouká jako na zjevení.Ale bylo vidět,že si to užívá neboť ho to stálo a stojí hodně úsilí
DSC00536.JPG
DSC00537.JPG
Prudké srážky se nevyhly ani nám.Sice nejsme ohroženi ma životech a majetku jak část republiky,ale naše úroda je v ohrožení,protože půda je nasáklá a další vodu nebere.Tudíž není jisté jaxe k úrodě dostaneme.Zvýšenou hladinu potoka sme využili k čištění potoka.
DSC00508.JPG
DSC00509.JPG
DSC00510.JPG
V těchto dnech vyvrcholilo naše úsilí o dosažení toho nejlepšího v přípravě na pouť 14.8.2010. Přemístli sme držák máje,natřeli podruhé altán u hospody a schody na skluzavku,doladili  zatíkání mezi přechody střech mezi hospodou a altánem.Snad nám bude přát počasí a pouť proběhne v pohodě.
DSC00492.JPG
DSC00493.JPG
IMG_0075.jpg
Tento den byl svátkem a překvapením pro všechny co fandí atletice a hlavně Petru Svobodovi na 110m překážek. U nás mu logicky fandíme všichni,protože jeho brácha Tomáš žije se svou přítelkyní Jitkou v Častoticích už nějakej ten rok.Včera se totiž stalo,že Petr Tomáše dovezl z rodinné oslavy  domů a jelikož ho vykládal u KD ,taxem toho využil,donesl foťák a něco málo v rychlosti nafotil díky Petrově ochotě. Společná fotka je trochu od leva zmáčklá,pač tam stálo auto,Potom sem se nechal vyfotit sólo jelikož jako fotograf většinou nikde nejsem a nakonec Petr  svolil Petru Ondrovčíkovi a nechal se s ním vyfotit taky sólo protože pan Ondrovčík je jeho největším fandou a tajně doufal,že se s ním jednou potká a vyfotí.Samozdřejmě sme viděli obě jeho návštěvy v TV jednou v Uvolněte se prosím na ČT a nedávno ve vVšechnopárty též na ČT.Peťo držíme palce a přejem mnoho dalších úspěchů.
IMG_0079.jpg
IMG_0080.jpg
IMG_0081.jpg
Jaxe nosí sandále

Jaxe nosí sandále

Nedávno přišel Ruda Hulán na pivo s tím,že snad jedině v Česku se nosí v sandálech ponožky. Když sme o tom rozvedli vášnivou debatu,taxe ukázalo,že zrovna ten den měli sandály snad všichni a tak vznikla tato fotka. Kdyby tam byly moje nohy,tak mám ponožky taky, na 100%
Nejhezčí volič 29.5.2010

Nejhezčí volič 29.5.2010

Tomu říkám volič se vším všudy
Občas při projížďce s povozem  zavítá do Častotic Jaroslav Nováček ze Zahrádky. Jeden kůň je Dobrovolnů a druhej jeho.Ten vůz si dělal kompletně sám a nutno podotknout,že je  doslova parádní.Při učení koní tahat za sebou vůz riskoval několikrát život,ale svými profesionálními kaskadérskými výkony si ho uhájil,takže se nyní při projížďkách může pyšnit s povozem  v plné parádě.
IMG_0177.jpg
IMG_0178.jpg
IMG_0179.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one