Image1.jpg

 Častotice on-line

Image1.jpg
První sníh 28.10.2012

První sníh 28.10.2012

Častotice od Ocmanic 30.9.2012

Častotice od Ocmanic 30.9.2012

Nový dům v Častoticích 2012

Nový dům v Častoticích 2012

V tomto roce započala výstavba nového domu u nás v obci. Je v moc pěkných místech a parcela na další dům je vytyčená hned nad ním.V dálce je vidět Náměšťský zámek nebo rybník Dubovec.
Tento den se loučili se svobodou Jitka Válalová a Tomáš Svoboda.Počasí přálo  a tak byl při akci čas i rybaření. Na fotkách  při rybolovu  je Tomášův bratr Petr,náš známý atlet.Nejkurioznějším svatebním darem byl asi certifikát o nákupu pozemku na měsíci
DSC_0348.jpg
DSC_0349.jpg
DSC_0351.jpg
Požár  v lese 15.8.2012

Požár v lese 15.8.2012

Tohoto dne došlo k drobnému požáru v lese těsně u Častotic.Naštěstí se nic nestalo a jednou cisternou se pořádně prolilo místo požáru.
18.7.2012 Návrhy fasád na kaplu

18.7.2012 Návrhy fasád na kaplu

Včera sem si všiml v obecní  vývěsce vypracování návrhu na barvu fasáy naší kaple. Stvořil sem fotku,abych mohl zde informovat  o této události. Jen podotýkám,že ti kdo se účastnili prvního výběru barev a nebyli pro bílou ,která je nyní bělejší,100% nevybrali žlutou jak je nyní prezentováno v návrhu nýbrž velice světle okrovou.
Občan.doc  26.11kB

Komentář:
Při výběru barvy nakaplu se těsná  většina pozvaná smskama od starosty obce shodla na barvě kaple.Zeptejte se koho chcete,ať je jasné že zde nepíši svůj monolog.
Dále:
Toto beru jako osobní útok kvůli barvě na kapli.Jasnej je (nejen pro mě) i pisatel,kterej doma trpí mindrákem méněcennosti a potřebuje se někde ventilovat. Nestarej se kdo mi dá hlasy,hlavně ať ti dají hlasy doma,já (a možná ne jen já) ti je už taky nedám za to co předvádíš nejen tady v diskusích ale též na úrovni obce.Takže jestli seš aspoň trochu soudnej nech těch politickejch kydů na našich stránkách,PROSÍM-Občane,Aleno,Radko a bůhví jaký další přezdívky si už použil v diskusi .NIKDY sem sem nepsal nic co je jen z mojí hlavy a o starosty sem nikdy neusiloval.
Dokument je přesnou kopií výhrůžky nebo čeho co sem stáhl z diskuze,abych NORMÁLNÍM návštěvníkům ktěří je již přes 3 roky navštěvují nekazil první dojem.
Přátelé.Toto prosím vyvezl místní lufťák do kontejneru se sklem (původně sem psal o plastu).Myslím,že není čemu se divit,když obsluha svozové firmy toto vyházela ven.Co dodat?
DSC_0159.JPG
DSC_0160.JPG
20.4.  pan Dobrovolný po 5. letech opět pozval častoťáky na oslavu kulatého výročí haly odchovny kuřat v Častoticích. Pil se Budvárek a na zub byl vynikající gulášek.. Proběhla prezentace fotek z 15. leté  historie firmy Líheň Studenec a projekce fotek přes projektor s výkladem pana Dobrovolného
Fotky se uložili nějak divně,ale jelikož sem to 2x opravoval a nezlepšilo se to,tak to tak nechám
u př.JPG
IMG_2971.jpg
IMG_2972.jpg
Takto dopadla cesta do Dlousců (katastr  obce Častotice) po té co jeden končící místní zemědělec předal polnosti druhému z jiného katastru a obce. 20. let sme zde všichni hospodařili v symbióze včetně družstva a každý si byl vědomý aby se vyhl podobným exscesům s poškozením cesty,protože se tato cesta celkem udžuje a je hojně využívaná..Až dosud. Po zásahu jednoho traktoru s přeloženým návěsem co vozil hnůj po roztáté a podmočené cestě je vše znehodnoceno.Navíc je to člověk,který je na své věci velmi pečlivý.Cesta je zkryplovaná a bude se muset brigádně opravit s nemalými náklady,které bude asi hradit obec.Zbytečné práci čest.
DSC00553.JPG
DSC00554.JPG
DSC00555.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one