Image1.jpg

 Častotice on-line

Image1.jpg
I letos se koná hasičský ples SDH
plakát hasici 2017.jpg
Letošní ples byl pod novým vedením SDH protože bylo jen málinko přes měsíc po volbách,ale hlavní je,že to vůbec nebylo znát,protože všechno běželo jako na drátkách všichni dělali všechno a taky se bavili,takže můžu jen podotknout,že vše dopadlo k naší a doufám i vaší spokojenosti. Jo a taky se nám opět představili děti z gym klubu Jolly z Náměště,který sklidili zase velký potlesk
DSC_0040.JPG
DSC_0043.JPG
Letošní jubilejní X.ročník proběhlm opět v pohodě a všichni se dobře bavili. Skončil taky netradičně pozdě,když kapela nebyla skoupá na přidání písniček lidem kteří se bavili do brzkého rána. Děkuji taky všem co se na něm podíleli a bez jejichž pomoci by nebylo možné akce takového rozsahu pořádat. Taky se nám ,dá se říct už tradičně, představila gymnastická skupina Gym club Jolly z Náměště nad Oslavou se svými dětmi což obohatilo velmi úspěšně náš program.
2013-01-24 19.02.31.jpg
DSC_0221.jpg
IMG_3878.JPG
IMG_3879.JPG
Opět nezbývá než poděkovat všem co se na plese podílí.Jak z řad členů SDH tak z řad sponzorů. Díky tomuto se z našeho plesu stala tradiční záležitost s bohatými cenami.I letos vystoupila dětská gymnastická skupina z Náměště Jolly Joker  a znovu  sklidili potlesk za pěkné vystoupení.
ples.JPG
23012012322.JPG
23012012323.JPG
Letošní ročník již nebyl ve znamení "těla na tělo" kdy se loni nedalo skoro tancovat a na vše se stály nekonečný fronty protože tam bylo odhadem 200 lidí. Letos jich bylo těsně přes 100 a byl tak zde prostor si to  vychutnat třeba při tanci a bez větších front u výčepu.Doufáme že se nám tak podaří naláket zpět lidi kteří sem po loňké zkušenosti nejeli a vrátit tak akci punc kulturní zábavy.
plakát2010.JPG
IMG_0093.jpg
IMG_0095.jpg
Většině z nás co jsme se o něj starali připadal,že nám přerostl přes hlavu a další ročník bude vyžadovat razantní změny.Nikdo si totiž nepřál aby se tam sjelo celý okolí vybrat tombolu za každou cenu,ale pobavit se.Dokonce tam byli i tací co nechodí nikdy nikam,ale sem jo ,pro tombolu. Můj názor je,že za výdělek nemá smysl takovouto cenu platit.
Plakát

Plakát

úprava hasičky

úprava hasičky

VI. hasičský ples 14.2.2009-003.JPG
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one