Image1.jpg

 Častotice on-line

Image1.jpg
Zde se budou upínat výsledky voleb v naší obci Zahrádka-Častotice. Výsledky nebudu komentovat i když bych mohl.
Opět se ukázalo,že voliči u nás mají stejnej volební názor jako zbytek republiky. Zdroj ČSÚ
Prezident 1 kolo 2018.jpg
S potěšením konstatuji že tentokrát výsledky voleb předních stran korespondují s konečnýma výsledkama v celé ČR takže i u nás voliči drží krok s dobou. Výsledky z ČSÚ
Volby 2017.jpg
Výsledky voleb do Krajskýho zastupitelstva Vysočiny v naší obci
Volby do Krajů 2016.jpg
Volby do zastupitelstva 2014.png
Ve volbách do zastupitelstva obce Zahrádka bylo zvoleno tak jak je vidět na obrázku
Takže.Co dodat z území Komančů? Po Slovensku s účastí voličů 13% sme druhá nejhorší země EU s volební účastí kolem 19%. Ve Francii a nejen tam vyhráli drtivě nacionalisti a tak bude zajímavý sledovat jednání EP dobudoucna. Třeba už nebude čas nařizovat takový kraviny jako úsporný žárovky s rtutí nebo zahnutí vokurek nebo zakázem vymítit akáty v EU protože nejsou původní dřevina ,ale rychlerostoucí Japonský topol (asi pochází z některé země EU podle názvu) je dotačně podporován a přijdou na pořad dne konstruktívní věci nebo si dají aspoň do drně :-)
Údaje sou zkopnutý ze Statistiky
Volby EP 2014.jpg
Volby EP 2014-celkem.jpg
Volební studio kamarád
Volební studio kamarád
Volby 2013.JPG
Volby do Kraje 2012

Volby do Kraje 2012

Je zajímavé,že politickým stranám je úplně jedno,jestli přijdou volit všichni občané nebo jen jeden.Pořád je to pro ně 100% a budou se vehementě ohánět výsledky voleb. Možná by se měli zamyslet,proč lidi nechtějí chodit volit-třeba proto,že nemají koho volit.Někde platí,že když nepřijde k volbám 50% voličů,tak volby neplatí. To by na ty naše "vyvolené" nahoře asi velice platilo,aby začali konečně pracovat pro ty co je volí.
Pro někoho je to překvapení,pro někoho ne. Výsleded odpovídá nekonečnému rozkolu Zahrádka - Častotice

Zvolení zastupitelé jsou na tomto odkaze:  http://volby.cz/pls/kv2010/kv21111?xjazyk=CZ&xid=1&xv=23&xdz=1&xnumnuts=6104&xobec=591947&xstrana=0&xodkaz=1
Za hodinu a půl oznámí tato volební komise výsledky voleb a zvolené zastupiotelstvo bude mít mandát na další 4 roky.Přejem hodně zdaru.
IMG_0657.jpg
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one